Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2019!Badoo to darmowa aplikacja na komputer, iPhone ‘ a lub Androida. Założona w 2006 roku aplikacja twierdzi, że ma ponad 250 milionów użytkowników w 190 krajach. Według Badoo CMO Dominique Gallello, 91 000 osób co tydzień usuwa aplikację, ponieważ spotkali się z kimś na niej.

Profesjonalna Wskazówka: Jeśli zastanawiasz się, czy konkretna aplikacja jest warta twojego czasu, sprawdź, jak jest uszeregowana AppAnnie.com witryna pokaże ranking aplikacji dla danego kraju w kilku kategoriach. Ale najważniejszą kategorią jest”ogólna”. Jeśli aplikacja w ogóle nie ma rankingu, nie jest warta twojego czasu, chyba że jesteś w tak dużym obszarze metra, jak Nowy Jork. A nawet jeśli tak jest, prawdopodobnie istnieje silniejsza aplikacja, która naprawdę plasuje się w rankingu.
Podstawy Badoo
Chociaż możesz pobrać aplikację na laptopa, funkcje czatu oparte na lokalizacji sprawiają, że jest on bardziej odpowiedni dla Twojego smartfona.

spotkania z Badu

Istnieją dwa sposoby na poznanie ludzi na stronie: “spotkania “i” ludzie w pobliżu”.”

W sekcji “spotkania” jesteś zestawiony z kobietami, które według aplikacji mogą przyciągnąć twoją uwagę w oparciu o wspólne zainteresowania.

Stuknij w serce lub X, aby polubić lub nie polubić swojego meczu. Chociaż możesz zobaczyć tylko jedno spotkanie na raz, nie ma ograniczeń co do liczby meczów, z którymi możesz się skontaktować w ciągu jednego dnia.

Sekcja ludzie w pobliżu jest wyświetlana jako siatka osób, które obecnie znajdują się w Twojej okolicy i mają wspólne zainteresowania.

Możesz kliknąć dowolne z tych zdjęć i albo polubić ich profil, albo rozpocząć czat. Aplikacja pokaże także innych użytkowników, z którymi się spotkałeś, i pokaże czas i miejsce, w którym skrzyżowały się twoje ścieżki.

Podobnie jak Tinder, Twoje główne zdjęcie zajmuje centralne miejsce, więc musi być mocne. Kliknij tutaj, aby uzyskać kilka wskazówek dotyczących wyboru zdjęć, które” polubi ” za każdym razem.

Ile Kosztuje Buda?

Ile Kosztuje Buda?Podstawowe konto Badoo jest bezpłatne, ale płacenie abonamentu odblokowuje funkcje premium aplikacji zwane “supermocarstwami”.”Kwota, którą płacisz, zależy od długości subskrypcji:

Cena za Badoo
Oto funkcje, które otrzymasz dzięki członkostwu Premium Badoo:

cechy badoo
Możesz także kupić kredyty, aby zwiększyć swoją ekspozycję na stronie. Za kilka dolców można kupić trochę czasu “naświetlania”, co zapewnia, że Twoje zdjęcie i profil zyskają pierwszeństwo wśród 100 Nowych Kobiet. To świetny sposób, aby zwiększyć swoje mecze!

na Badoo centrum uwagi

Badoo to prawdziwy tygiel internetowych randek. Ludzie z całego świata, którzy mówią różnymi językami, mają profil Badoo.

Jest bardziej popularny w krajach europejskich i latynoskich niż w Stanach Zjednoczonych, ale nadal warto sprawdzić, czy mieszkasz w dużym amerykańskim mieście i chciałbyś poznać kilka międzynarodowych pań.

Pamiętaj, aby wypróbować Badoo, jeśli mieszkasz lub podróżujesz w jednym z następujących miejsc:

Ameryka Północna I Środkowa

Czego Można Się Spodziewać Po Pobraniu Badoo

Czego Można Się Spodziewać Po Pobraniu BadooChociaż nie przeprowadzono żadnych ankiet mających na celu określenie członkostwa w Badoo, ogólna opinia jest taka, że większość użytkowników Badoo jest bardziej zainteresowana przypadkowym połączeniem niż poważnym związkiem.

Rejestracja jest bardzo prosta. Możesz zarejestrować się za pomocą adresu e-mail join przez Facebook. Jest to najprostszy sposób, ponieważ Badu wykonuje większość pracy dla ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here