Spotkania bez zobowiązań – najlepsze portale i aplikacjeRandki internetowe są najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek przydarzyła się introwertykom.

Teraz możesz skanować potencjalnego partnera bez wychodzenia ze strefy komfortu, która jest twoją kanapą. Oczywiście, w końcu będziesz musiał wstać i naprawdę iść na randkę. Ale hej, to lepsze niż próba znalezienia choć jednej słodkiej laski w tłumie barów nurkowych.

Można nawet powiedzieć, że przeżywamy ogólnoświatową rewolucję introwertyków.

Weźmy przynajmniej sukces samozwańczej introwertyki Susan Kane z szalenie popularnej książki Quiet: the Power of Introwerts in a World That can ‘ t Stop Talking. Jej książka rozeszła się w milionach egzemplarzy na całym świecie, przemówienie TED, które dała na ten temat, było oglądane ponad 19 294 447 razy i liczone, i podobno otrzymywała pięć cyfr za jeden występ.

Można nawet powiedzieć, że przeżywamy ogólnoświatową rewolucję introwertyków.Chociaż istnieje pewna zbieżność między nieśmiałością a introwertykiem, Kane wyjaśniła różnicę podczas wywiadu z 2012 r.w czasie, mówiąc, że “nieśmiałość to lęk przed społecznym potępieniem i upokorzeniem, a introwersja jest naprawdę preferencją dla mniejszej stymulacji.- Nie boisz się iść na imprezę, na której nikogo nie znasz, po prostu nie chcesz tego dosłownie powiedzieć.

Niektóre z najbardziej wpływowych ludzi na świecie to introwertycy: Mark Zuckerberg, Marissa Mayer, Hillary Clinton, Barack Obama i wielu innych. Introwertycy przejmują kontrolę, a ludzie to zauważają-w tym ci, którzy prowadzą serwisy randkowe.

Tinder wydaje się być odpowiedni dla osób zainteresowanych randkami online, ale nie jest to automatycznie łatwe miejsce do komunikowania się tylko dlatego, że znajduje się za parawanem. Jest zatłoczony, pełen użytkowników o niepewnych intencjach i ma więcej wydarzeń niż większość introwertyków chce mieć do czynienia. Jeśli niekończące się przewijanie i prawie całkowity brak filtrów sprawia, że czujesz się bardziej zniechęcony niż pełen nadziei, nie oznacza to, że jesteś zbyt introwertyczny na randki online — Być może wszystko, czego potrzebujesz, to serwis randkowy, który daje Ci większą kontrolę.

Można nawet powiedzieć, że przeżywamy ogólnoświatową rewolucję introwertyków.Jeśli pomysł prowadzenia rozmowy w dużych grupach lub zbliżania się do nieznajomych jest Twoim osobistym pomysłem na piekło, istnieją serwisy randkowe, które zaspokajają Twoje szczególne potrzeby. Czy trudno jest wymyślić idealną pierwszą linię? Jest na to aplikacja. Wolisz nawiązywać znaczące połączenia bez ujawniania, jak wyglądasz? Znaleźliśmy kilka stron internetowych z funkcjami, które pozwalają robić to samo.

Aby pomóc ci zwiększyć szanse na znalezienie osoby, która będzie pasować do Twojej atrakcyjności, przygotowaliśmy 10 najlepszych serwisów randkowych dla introwertyków takich jak ty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here