Ranking portali randkowych – październik 2019Jeśli chodzi o poznawanie ludzi w Internecie, czasami po prostu nie chcesz już przesuwać palcem po ekranie. A może nigdy nie zacząłeś przerzucać i wolałbyś bardziej ekscytujące doświadczenie w wyszukiwaniu daty (może to kosztować kilka dolarów). Chcesz szczegółów, wysiłku i rozmowy, która wykracza poza: “Hej. – Co się stało?”Jeśli chcesz zrezygnować z aplikacji i godzin przewijania źle przechylonych autoportretów i jesteś bardziej zainteresowany” staroświeckim ” serwisem randkowym, oto dziesięć najlepszych.

1. Serwis randkowy

OKCupid ma sprawdzone w czasie algorytmy, które mają na celu połączenie użytkowników z innymi osobami o podobnych osobowościach i zainteresowaniach. Aby jednak strona łączyła cię z osobami, z którymi się kontaktujesz, musisz podjąć wysiłek w kwestionariuszach witryny. Kolejną zaletą OKCupid jest to, że zapewnia większą elastyczność w formatowaniu profilu, umożliwiając tworzenie go z tak kreatywnym podejściem lub prostotą, jak chcesz. Co więcej, nowa opcja wyszukiwania na całym świecie może teraz pomóc Ci znaleźć kochanka na całym świecie. G ‘ Ador!

2. Mecz

Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie randek online, zanim całkowicie się do niego zaangażujesz, mecz jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Ich bezpłatne członkostwo, które pozwala tworzyć profil i przeglądać potencjalne mecze bez wysyłania im wiadomości, jest idealnym poligonem testowym o niskich stawkach, jeśli próbujesz dowiedzieć się, czy ta cała strona randkowa jest dla ciebie odpowiednia. Ogromna liczba użytkowników to duży plus i bez względu na to, czego szukasz, prawdopodobnie znajdziesz go tutaj. To niekoniecznie można powiedzieć o innych stronach.

 3. Dużo ryb

 3. Dużo rybMnóstwo ryb jest szczęśliwym środkiem pomiędzy łatwą w użyciu platformą Tinder, łatwą do podłączenia, a bardziej wartościową platformą Retro Match. Wyobraź sobie, że mecz ma modną metamorfozę i zachował ogromną pulę ludzi, którzy szukają czegoś poważniejszego. Niestety, ta strona ma mniej niż gwiezdną historię i ma za sobą kilka pozwów przeciwko niemu. Niedawno było kilka głośnych przypadków, w których mężczyźni atakowali kobiety, z którymi spotykali się za pośrednictwem strony, co skłoniło niektórych ludzi do strachu przed dołączeniem do nich.

4. Zoosk w

Jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych na świecie, Zoosk wykorzystuje technologię “dopasowywania behawioralnego” do badania prawie 40 milionów użytkowników i tworzenia znaczących dopasowań w czasie rzeczywistym. Elegancki i nowoczesny aplikacja jest dostępna w ponad 80 krajach i 25 językach, co oznacza więcej ludzi i więcej funkcji. Jednak dołączenie do niego nie jest tanie: miesięczne członkostwo kosztuje 29,95 USD.

5. Kawa Odpowiada Bajgiel

5. Kawa Odpowiada BajgielCoffee Meets Bagel to serwis randkowy i aplikacja, która przyjmuje bardziej indywidualne podejście do randek online niż większość popularnych aplikacji, takich jak Tinder i Bumble. Użytkownicy otrzymują wiodące wskazówki, takie jak ” ja … “i” podoba mi się … “zamiast trudnego zadania pisania biografii. Następnie, każdego dnia w południe, użytkownicy otrzymują zapałki, które kawa spotyka bajgiel wybrał dla nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here