Portale randkowe oferujące poważne spotkaniaW Walentynki niektórzy samotnicy mogą być zainspirowani do zwiększenia swojej gry Randkowej. Dostęp do Internetu może być ich najlepszym wyborem. Amy Giberson, która ma teraz 34 lata, nie chciała ponownie próbować randek internetowych, ale zdecydowała się na kolejną szansę w 2014 roku.

Pobrała aplikację “MATCH” i niemal natychmiast skontaktowała się z Justinem Poundersem, także 34-latkiem. Obaj postanowili spotkać się z ” IRL “(w prawdziwym życiu) kilka dni później.

Kilka miesięcy po pierwszej randce para odkryła

że są kolegami z przedszkola, a rok po ich związku Justin zgodził się, aby młodzi uczniowie z ich byłej Szkoły trzymali tabliczki z pytaniem: “Czy wyjdziesz za mnie?- Giberson zgodził się ze łzami w oczach. Związali się węzłem małżeńskim w listopadzie zeszłego roku.

Kilka miesięcy po pierwszej randce para odkryłaWiele wspaniałych historii miłosnych zaczyna się w Internecie. Przynajmniej w dzisiejszych czasach tak robią. Istnieje wiele witryn i aplikacji, które pomagają samotnym ludziom znaleźć miłość, a w przeważającej części działają, zgodnie z raportami konsumenckimi.

Prawie połowa, czyli 44 procent, osób, które próbowały randek online, stwierdziło, że doprowadziło to do poważnego długotrwałego związku lub małżeństwa, ujawnił magazyn. Tradycyjnie znany ze swoich opinii na temat produktów takich jak domowe środki czyszczące, pralki i suszarki, Consumer Reports jesienią 2016 r.przeprowadził ankietę wśród około 10 000 subskrybentów na temat randek internetowych, a następnie ocenił serwisy randkowe na podstawie ich ogólnej satysfakcji.
“Oczywiście serwisy randkowe odgrywają ważną rolę w życiu wielu konsumentów — inwestujemy ogromną ilość czasu, pieniędzy i energii emocjonalnej. To naprawdę kwestia konsumencka warta naszej uwagi.”powiedziała Margot Gilman, redaktorka naczelna magazynu Consumer Reports.

Ogólnie rzecz biorąc, respondenci preferowali bezpłatne witryny, takie jak OkCupid, Tinder i Grindr, a nie płatne witryny, takie jak Match i eHarmony, częściowo ze względu na koszty.

Teraz niesławny serwis randkowy “niewierność” Ashley Madison, który był jednym z najdroższych, był również NAJNIŻSZYM płatnym serwisem randkowym online, który zdobył 37 punktów. (Wynik 100 punktów pokazuje, że respondenci byli w pełni usatysfakcjonowani; 80 było bardzo zadowolonych, a 60 było dość dobrze usatysfakcjonowanych.)

Kilka miesięcy po pierwszej randce para odkryłaJednak wielu użytkowników uznało te witryny za rozczarowujące. W rzeczywistości, w porównaniu z innymi produktami konsumenckimi, takimi jak samochody, komputery i Karty kredytowe, usługi randkowe online uzyskały najniższe oceny satysfakcji, jakie kiedykolwiek widziały Consumer Reports, powiedział Gilman.

“W przeciwieństwie do zakupów w puszce lub lodówce, w przypadku randek internetowych lodówka powinna ci się spodobać” – powiedział Gilman. “Istnieje inny poziom narażenia na frustrację, co znajduje odzwierciedlenie w złych ogólnych ocenach.”

Kiedyś uważane za tabu, randki online są obecnie społecznie akceptowalnym i kwitnącym biznesem wartym wiele miliardów dolarów, który wciąż rośnie. Ponad połowa, czyli 53 procent osób samotnych, stworzyła profil randkowy, wynika z niedawnego badania Match ‘ s Singles in America, w którym w grudniu przebadano ponad 5000 samotnych mężczyzn i kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here