Najlepsze portale randkowe dla gejówNiedawna ankieta przeprowadzona przez adwokatów wykazała, że 88% gejów jest otwartych lub aktywnie poszukuje związków. Serwisy randkowe dla osób poszukujących relacji mogą ułatwić tym poważnym facetom znalezienie się nawzajem i rozpoczęcie czegoś, co trwa.

Jak wybrać, do której strony randkowej dołączyć? Nasi eksperci wykonali niektóre z ciężkich podnośników, zawężając 4 najlepsze serwisy randkowe dla gejów. Te sprawdzone witryny mają rozbudowane bazy użytkowników i sprytne narzędzia do rekrutacji partnerów. Może to wymagać pewnych zobowiązań, ale poniższe serwisy randkowe mogą otworzyć Cię na Romantyczne możliwości w Twojej okolicy i na całym świecie.

1. Mecz

1. MeczMatch.com odwiedza ponad 13,5 miliona osób miesięcznie, a jego globalna baza danych ma ponad 1 milion płatnych członków homoseksualnych. Od 1995 r. “Match” stał się serwisem randkowym zorientowanym na osobowość, co oznacza, że stawia twoje upodobania i zainteresowania na pierwszym miejscu, oferując potencjalne daty.Poza przyjazną atmosferą, gwiazdorską reputacją i jednymi z najfajniejszych funkcji w okolicy, mecz doprowadził także więcej osób do większej liczby randek, związków i małżeństw niż jakakolwiek inna strona randkowa w branży, więc wypróbuj ją za darmo już dziś.

2. Single Elitarne

Elitarne single są szczególnie dobre dla homoseksualnych singli, którzy szukają wysoko wykształconego partnera-ponieważ ponad 80% członków witryny ma wykształcenie wyższe (takie jak licencjat, magister lub Doktorat). Ponadto ponad 90% ankietowanych twierdzi w swoich kwestionariuszach randkowych, że chce znaleźć długoterminowy związek.Chociaż wydaje się, że Elite Singles ma stosunkowo niewielką bazę użytkowników (290 000 odwiedzających miesięcznie), jej sukces jest bardzo wysoki. Ponad 2,5000 singli odnajduje miłość każdego miesiąca dzięki stronie i możesz być następny.

3. Nasz czas

3. Nasz czasZe wszystkich starszych serwisów randkowych, OurTime jest najlepszym wyborem dla homoseksualnych singli, którzy mają ponad 50 lat i szukają znaczących związków. Witryna jest przeznaczona dla dojrzałej publiczności, więc nie znajdziesz tutaj machnięcia powierzchniowego.Z ogromnej i energicznej bazy użytkowników(czy wspominaliśmy już, że ponad 1,4 miliona osób loguje się co miesiąc do witryny? do łatwego w użyciu układu, OurTime usuwa trudności z gejowskimi starszymi datami. Jeśli masz ponad 50 lat i jesteś nowy w randkach online, możesz wypróbować nasz czas za darmo tutaj.

4. Zoosk w

Dzięki integracji mediów społecznościowych i wiodącej aplikacji na smartfony, Zoosk jest jednym z najnowocześniejszych serwisów randkowych, które znajdziesz, co czyni go doskonałą opcją dla młodych, wyrafinowanych gejowskich daterów, którzy są w drodze. W sumie od czasu uruchomienia Zoosk w 2007 r.zarejestrowano ponad 40 milionów rejestracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here