Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na randce? Sprawdzone sposoby i metodyJuż to zrobiłeś! Ta urocza pracownica, w której się zakochałeś, w końcu odpowiedziała na Twój flirt, ta dziewczyna z baru naprawdę odebrała telefon, kiedy do niej zadzwoniłeś, albo ten facet z Twojej usługi Randkowej nie był psychopatą. W końcu idziesz na pierwszą randkę. Twój żołądek jest pełen motyli i może być uspokojony tylko w nocy w mieście z obiektem twojego pragnienia.

Jedyną przeszkodą jest to, że nie byłeś na pierwszej randce od dłuższego czasu i potrzebujesz niewielkiej pomocy w ogóle “jak zrobić dobre pierwsze wrażenie i uzyskać drugą randkę”. Nie martw się o nic! Mamy 11 prostych wskazówek do naśladowania, aby upewnić się, że będziesz oczkiem oka swojej daty.

Najważniejszą radą, której należy przestrzegać, nie jest ponowne przemyślenie rzeczy. Płyń z prądem wieczoru i traktuj swojego towarzysza jak prawdziwego człowieka, a nie jak jakąś nieziemską boską istotę. Bądź pewny siebie, weź udział w rozmowie i bądź miły. Jeśli potrzebujesz jeszcze jakiejś rady, to mamy ją.

Wybierz ciekawą restaurację i rozrywkę

Wybierz ciekawą restaurację i rozrywkęPomyśl nie tylko o Starbucks i Chipotle.Nie musisz iść do jednej z najlepszych restauracji w Ameryce, ale będziesz chciał wybrać miejsce z charakterem i interesującym menu(ale takie, które jest nadal dostępne dla każdego smaku). I myśleć dalej niż standardowy “obiad i film”.”Rozważ zabranie daty na lekcje gotowania, funky Museum lub wydarzenie sportowe, aby zachęcić do rozmowy i umożliwić Ci aktywne zaangażowanie.

Ubierz się dobrze

Musisz się ubrać, aby zaimponować, oczywiście! Zgodnie z ogólnie przyjętą opinią, pierwsze wrażenie powstaje w ciągu siedmiu sekund, więc twój wygląd jest kluczowy. Nie oznacza to, że powinieneś nosić trzyczęściowy garnitur lub sukienkę balową, ale dobrze jest ubierać się trochę lepiej niż na zwykłej randce.

Przyjdź na czas (lub jeszcze lepiej… wczesny)

Przyjdź na czas (lub jeszcze lepiej... wczesny)Nic nie jest szybsze niż spóźnienie. Jeśli zamówisz kolację o 19: 00, upewnij się, że jesteś w restauracji o 19: 00, przyjedź tam trochę wcześniej. Staraj się być przy biurku o 6: 50.Przyjdź na czas (lub jeszcze lepiej… wczesny)
para Nic nie jest szybsze niż spóźnienie. Jeśli zamówisz kolację o 19: 00, upewnij się, że jesteś w restauracji o 19: 00, przyjedź tam trochę wcześniej. Staraj się być przy biurku o 6: 50.

Pamiętaj o swoich manierach

Łatwo jest być niegrzecznym, nie zdając sobie z tego sprawy. I naprawdę ważne jest, abyś pamiętał swoją etykietę stołową. Oznacza to, że powinieneś położyć serwetkę na kolanach, trzymać łokcie z dala od stołu, nie rozmawiać z naczyniami w dłoniach i przekazywać sól i pieprz razem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here