Czego Można Się Spodziewać Po Pobraniu BadooJest wiele rzeczy, które są przewlekle źle rozumiane przez mężczyzn, ale we współczesnej kulturze, jak rozmawiać z dziewczynami w aplikacji randkowej, takiej jak Tinder, może być jednym z najgorszych.

Nie tylko wchodzisz w interakcje z nieznajomymi, o których prawie nic nie wiesz, ale jest ich tak wiele, że traktowanie któregokolwiek z nich poważnie i traktowanie ich takim — jakim są – a mianowicie prawdziwą żywą osobą-może być nie tylko przerażające, ale wręcz niemożliwe.

To, co pozostało, to grupa wyczerpanych, wypalonych internetowych randek, przekazujących swoje telefony znajomym, aby uniknąć wyczerpania faktycznego procesu tlenia.

Opinie: najlepsze odkrycia krzesiwo posty ujawniły

Ale na każde kilkadziesiąt nudnych lub złych rozmów Tinder jest naprawdę dobry, który sprawia, że całe doświadczenie jest, cóż, w pewnym sensie warte zachodu. A jeśli wiesz, co robisz, możesz być najbardziej uderzającym przykładem, którego zazdroszczą wszyscy inni faceci. Oto, jak to się robi:

1. Jak rozpocząć rozmowę na stronie randkowej

Opinie: najlepsze odkrycia krzesiwo posty ujawniłyZasady randek online dyktują, że jako mężczyzna prawdopodobnie jest to na ciebie, aby zrobić pierwszy krok i rozpocząć rozmowę. Przykro nam, ale tak właśnie jest i prawdopodobnie odkryjesz, że większość twoich zapałek nie wyśle Ci wiadomości, chyba że wyślesz je jako pierwsze. Jak więc udaje ci się zrobić dobre pierwsze wrażenie? Wrócimy do szczegółów później, ale na razie oto kilka dobrych ogólnych zasad, których należy przestrzegać:

Dostosuj swoją wiadomość wprowadzającą do jej biografii (w tym jej zdjęć i zainteresowań)
Bądź wesoły i optymistyczny

Unikaj ogólnych wiadomości otwierających, ponieważ zobaczy setki takich wiadomości
Nie bądź niegrzeczny, hiperseksualny ani wulgarny
Skieruj rozmowę, aby przejść na rzeczywistą randkę
Pamiętaj, że jeśli dziewczyna uderzy bezpośrednio w ciebie, to nie jest wygrana; to tylko pierwszy krok. A rzeczywistość jest taka, że kobiety mają o wiele więcej zapałek niż mężczyźni, więc to nawet nie wystarczy, aby pomóc ci się wyróżnić. Twoja wiadomość otwierająca to Twoja szansa, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie, więc nie chcesz jej zawieść!

2. Trutovik rozmowa DOS i co nie trzeba robić

Nie ma złotej reguły, aby być dobrym w Tinder. Podobnie jak Wszystko inne w życiu, niektórzy ludzie są z natury lepsi od innych; ciężko pracując nad tym, Zwykle poprawiasz się, a naturalnie atrakcyjni ludzie mają nieuczciwą przewagę, bez względu na to, jak słabo potrafią flirtować. Chociaż poniższe są przed i nie będą działać dla każdej osoby, z którą się zgadzasz, są całkiem dobrymi zasadami-nie wydaj kalambur.

Zrobić: Użyj Konkretnych Komplementów
“Spraw, aby Twoja wiadomość wprowadzająca była szczera, konkretna komplement o czymś z ich profilu, który zwrócił twoją uwagę”-sugeruje trener randek Connell Barrett. “Może zauważyłeś ich smak w filmach? Możesz zacząć od słów ‘” Czy jesteś fanem Wesa Andersona? Świetnie! Zgoda… “Rushmore” czy “Royal Tenenbaum”?’W zaledwie 12 słowach zdobyłeś dużo punktów, pokazując, że czytasz ich profil, dzieląc się szczerym komplementem i zadając interesujące pytanie.”

Nie: wyślij nudną wiadomość wprowadzającą

“Z Twoim nożem największym grzechem jest bycie nudnym” – mówi Barrett. – Nie zaczynaj od “Cześć”, ” jak Ci minął dzień?- Co się stało?- albo jakakolwiek wersja powitania. W prawdziwym życiu, zwracanie się do kogoś z pewnym pozdrowieniem może zadziałać, ale na Tinderze sprawia, że wyglądasz na nudnego i mogą nie odpowiedzieć. Zacznij od ” Hej “to to samo, co” Hej, czy możesz mi pomóc?”

Robić: Zadawać Pytania
“Jeśli chodzi o rozpoczęcie rozmowy, Zadaj pytanie, odpowiedz na to pytanie, a następnie zapytaj ponownie — w pierwszej rozmowie” – mówi Laurel House, trener randek i relacji oraz gospodarz podcastu “człowiek Szepczący”. “To przełamuje lód, mówi im coś o tym, kim jesteś i daje przykład, jak możesz uzyskać od nich odpowiedź.”

Nie czekaj wiecznie, aby zaprosić swoją parę na randkę
“Oto prosty system zapraszania kogoś na randkę: pozwól, aby początkowa wymiana Krzesiw doszła do naturalnego wniosku, a następnie napisz coś w stylu:” musimy się spotkać, aby się napić. Jaki masz numer telefonu? mówi Barrett. “To wszystko, czego potrzeba.”

Do: Bądź Bezpośredni, Jak Poważny Jesteś

Do: Bądź Bezpośredni, Jak Poważny Jesteś“Aplikacje randkowe i randki online sprawiają, że okazjonalne “spotkania” są nie tylko łatwe, ale także oczekiwane ” – zauważa House. “Jeśli jesteś zmęczony przypadkowym “spotkaniem”, które prowadzi do przypadkowego związku bez zobowiązań, musisz przejąć kontrolę nad platformą randkową i ustawić oczekiwanie, że będziesz poważny i skoncentrowany na prawdziwym związku, tworząc możliwości prawdziwego połączenia poprzez wstępne rozmowy, w których zadajesz prawdziwe pytania merytoryczne i podejmujesz wysiłek, aby przejść przez wstępne Kwalifikacje. Więc idź na prawdziwą randkę. Nie randka na kawę lub szybki napój, ale randka.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here