Jak działa Tinder? Czy warto się rejestrować? Tinder opinie użytkownikówTinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych, która ma również wersję strony internetowej. Jest powszechnie znany ze swojej jedynej w swoim rodzaju funkcji machnięcia. Osoby dorosłe, niezależnie od pokolenia, mogą doświadczyć, wykorzystując swoje pierwsze wrażenia i dzikie instynkty, aby zdecydować, czy przesunąć palcem w lewo, czy w prawo i znaleźć dopasowanie!

Uczestnicy, którzy wzajemnie się kochają, mogą się połączyć i mieć okazję spotkać się za pośrednictwem tej aplikacji. Kontynuuj przewijanie, aż znajdziesz taki, którego potrzebujesz. Jednak najpierw musisz określić, co to jest “ten sam”. Niektórzy używają Tinder, aby znaleźć znajomych, a niektórzy chcą znaleźć prawdziwą miłość. Niektórzy po prostu chcą się pieprzyć, a inni szukają długoterminowego związku.

Tinder pomógł swoim członkom, szczególnie tym, którzy nie mają okazji spotkać się twarzą w twarz, rozpocząć i zapalić ścieżkę znalezienia prawdziwej daty. Niezależnie od tego, czy przebywasz w domu przez cały dzień, czy utkniesz w pracy codziennie do wieczora, nadal masz szansę spotkać się z kimś, z kim możesz się spotkać.

Niezależnie od tego, jaka jest twoja filiżanka herbaty, czy to od czasu do czasu hobby, czy Długotrwały związek, Tinder twierdzi, że jesteś objęty. Czy on naprawdę chodzi w rozmowie? Dowiedz się o tym w naszej recenzji poniżej.Rejestracja Tinder trwa tylko około pięciu do ośmiu minut. Wystarczy podać swój numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, aby otrzymać wiadomość weryfikacyjną. Po sprawdzeniu musisz podać swoje imię i nazwisko, urodziny, płeć i zdjęcie profilowe, aby zakończyć konfigurację. W przeciwieństwie do innych, aby zarejestrować się w Tinder, nie trzeba mieć konta Facebook. To tylko jedna z opcji, z których możesz skorzystać.

Możesz znaleźć swój mecz nawet bez płatnego członkostwa. Jednak nie będziesz w stanie wypróbować innych funkcji, które zwiększą poziom twoich doświadczeń z przesuwaniem, jeśli będziesz nadal korzystać z darmowej wersji.

Ponieważ rejestracja jest bardzo prosta i wygodna, możesz spodziewać się fałszywych profili. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność, zanim przesuniesz ten profil w prawo.

Jak uniknąć fałszywych profili i botów

Jak uniknąć fałszywych profili i botówProfile z tylko jednym obrazem i praktycznie bez biogramu są albo nieaktywne, albo najprawdopodobniej są fałszywe.
Kiedy podchodzisz do kogoś, nigdy nie klikaj linków zewnętrznych, które wysyłają ci za pośrednictwem wiadomości.
Czujesz, że rozmawiasz z botem, a nie z prawdziwą osobą? Lepiej przejść do następnego i po prostu kontynuować wyszukiwanie machnięcia.
5 najważniejszych wskazówek dotyczących zdjęć profilowych
Załaduj co najmniej cztery (4) – Pięć (5) zdjęć. Gwarantuje to odwiedzającemu Twój profil, że nie jesteś fałszywy.

Włącz trochę różnorodności do tych zdjęć. Użyj portretu, pełnego ujęcia ciała i zdjęć, które pokazują Cię podczas Twoich ulubionych zajęć i Hobby. Zdjęcia, które opowiadają historię, są świetnym początkiem rozmowy.

Wyrzuć filtry. Psie uszy nie są zbyt urocze, a ty nie masz porcelanowej skóry i Mang-oczu.
Unikaj umieszczania zdjęć, na których nosisz okulary przeciwsłoneczne. Twoje oczy wyrażają to, kim jesteś. Powinny być widoczne na twoich zdjęciach.
Przesyłaj tylko wysokiej jakości obrazy. Unikaj rozmytych obrazów i słabego oświetlenia. Zawsze zwracaj uwagę na tło swoich zdjęć.

Wybierz “Więcej”, jeśli Twoje preferencje dotyczące płci nie są dostępne wśród początkowych opcji, a następnie wpisz słowo, które najlepiej je opisuje
Nie możesz zmienić swojego imienia i wieku na Tinder, chyba że zarejestrowałeś się przez Facebook (możesz tam zmienić swoje dane)
Możesz dodać Hymn do swojego profilu za pomocą Spotify
Możesz dodawać, usuwać lub zmieniać kolejność zdjęć w swoim profilu
Funkcja “Smart Photo Feature” pozwala przesłać co najmniej trzy zdjęcia, a także pozwala Tinder wybrać najlepsze zdjęcie, które prawdopodobnie przyciągnie innych uczestników
Dodaj więcej informacji o sobie do sekcji bio, aby przyciągnąć więcej uczestników

Profil W Tinder

Profil W TinderOprócz interesującego i dobrze zaprojektowanego układu profilu, Tinder pozwala dodawać muzykę i zdjęcia, aby Twój profil był bardziej atrakcyjny. Możesz nawet połączyć swoje konto Instagram (IG), aby pomóc Twojej potencjalnej randce zobaczyć więcej o Tobie i ostatecznie śledzić cię. To samo dzieje się z Snapchatem, gdzie Twoje słodkie zdjęcia i filtry pokazują więcej twojej osobowości.

Tinder pozwala również połączyć się z Spotify (nawet jeśli nie masz konta), aby pokazać swoją muzykę widzom Twojego profilu. Wybierz muzykę, która określi twój profil i ciebie.

Możesz także wybrać po prostu niski profil i dodać trochę informacji o sobie. Może to jednak pomóc zwiększyć twoje szanse na uzyskanie “właściwych Kiepskich ryb” , jeśli dodasz nieco więcej informacji o Profilu.

To, co jest prawdopodobnie dobre w tej platformie Randkowej,to fakt, że wspiera ona członków LGBTQ+. Daje im to możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego słowa, które najlepiej określi ich orientację seksualną.

Po dalszych badaniach odkryliśmy, że niektóre profile mogą zostać zawieszone, ponieważ nie są aktywne przez pewien okres czasu. Jeśli chcesz zachować swój profil, możesz go sprawdzić za każdym razem, aby uniknąć niedogodności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here