Recenzja portalu randkowego FlirtFlirt to serwis randkowy dla osób samotnych, najbardziej znanych z przypadkowych związków i powiązań. Został uruchomiony w 2009 roku i od tego czasu miał wysoką trakcję. Witryna została przejęta przez firmę Cupid plc (wcześniej znaną jako EasyDate), a od czasu jej przejęcia zyskała ponad milion użytkowników na całym świecie.

Wszystkie funkcje były wcześniej bezpłatne dla kobiet

Ale aby zachować bezpieczeństwo randek, Flirt oferuje teraz członkostwo premium dla wszystkich swoich członków. Nie zostało to pozytywnie odebrane przez użytkowników Flirt, więc aby to zrekompensować, Flirt zdecydował się zaoferować 3-dniowe członkostwo próbne za minimalny koszt. Mają również program gwarancji satysfakcji, który pozwala użytkownikom kwalifikować się do częściowego zwrotu pieniędzy, jeśli nie cieszyli się czasem spędzonym na stronie.

Flirt twierdzi, że opowiada się za wygodnym flirtem na swojej stronie randkowej, więc mają środki bezpieczeństwa i ochronę przed oszustwami. Wraz z tym twierdzi, że ma funkcje, które pozwolą Ci grać w flirt. Funkcje takie jak” Like Gallery “pozwalają wszystkim uczestnikom szybko znaleźć dopasowanie, a” Flirtcast ” umożliwia transmisję zalotnej Wiadomości do wszystkich użytkowników online. Funkcje te podobno pomagają uczestnikom, którzy szukają czegoś zabawnego i swobodnego, zamiast znaleźć miłość i poważny związek.

Wszystkie funkcje były wcześniej bezpłatne dla kobietJeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem flirtowania, przeczytaj tę recenzję, aby dowiedzieć się, czy ta strona jest warta sprawdzenia, czy nie. Czy to naprawdę działa tak, jak twierdzi, czy też jest tak samo jak każda inna internetowa platforma randkowa, która wyłudza od Ciebie pieniądze? Przyjrzeliśmy się bliżej flirtowi dla ciebie! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Baza członków flirt jest bardzo zróżnicowana. Istnieje dobry odsetek użytkowników na każdym kontynencie, ale największy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Uczestnicy flirtu są zwykle w młodszym przedziale wiekowym 20-35 lat. Zauważalne jest jednak, że niektórzy uczestnicy, zwłaszcza mężczyźni, wydają się być znacznie starsi na swoich zdjęciach profilowych niż wiek zapisany na ich profilach. W związku z tym nie jest pewien, czy członkowie kłamią o swoim wieku, czy po prostu wyglądają na starych.

W flircie jest sporo oczywistych fałszywych profili. Profile te używają zdjęć celebrytów jako zdjęć profilowych, nawet jeśli nie jest to dozwolone. Mogli zostać przeoczeni przez administratorów flirtu, którzy zatwierdzają każde przesłanie zdjęć na stronie internetowej. Ponadto, nawet bez zatwierdzonego zdjęcia profilowego, otrzymaliśmy wiadomości i filmy od niektórych kobiet. Mogą one być clickbait, aby przyciągnąć użytkowników do odnowienia ich subskrypcji. Rejestracja konta w Flirt to szybki i łatwy proces. To trwa tylko minutę lub trzy, aby pomyślnie utworzyć konto. Nie należy również podawać zbyt wielu szczegółów podczas rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz danych osobowych z prośbą o płeć, płeć osoby, której szukasz i Kod Pocztowy. Flirt nie sprawdza, czy kod pocztowy jest ważny, więc każda osoba może utworzyć konto za pomocą dowolnego kodu pocztowego, jaki chce.

Następnie musisz podać hasło i podać swój adres e-mail. Twój e-mail musi być ważny, ponieważ aktywacja konta zostanie przeprowadzona za jego pośrednictwem. Flirt wyśle Ci wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym do aktywacji jednym kliknięciem. Pod tym linkiem aktywacyjnym znajduje się kod aktywacyjny,który można wprowadzić ręcznie na stronie aktywacyjnej konta serwisu randkowego.

Uczestnicy flirtu mają dwa główne sposoby inicjowania kontaktu z innymi uczestnikami.

Uczestnicy flirtu mają dwa główne sposoby inicjowania kontaktu z innymi uczestnikami.Pierwszy z nich polega na wysyłaniu mrugnięć, a drugi na wysyłaniu wiadomości. Po zarejestrowaniu użytkownicy otrzymują pięć darmowych czatów, z których mogą korzystać dla pięciu różnych członków. Ich odpowiedzi i inne posty uzupełniające są blokowane dla użytkowników płci męskiej i automatycznie usuwane po 24 godzinach, chyba że przejdą do członkostwa Premium. Kobiety, wręcz przeciwnie, mogą odpowiadać na wiadomości innych użytkowników całkowicie za darmo.

Kiedy podejrzani użytkownicy powiadamiają Cię, Flirt daje Ci powiadomienie, że ta konkretna osoba jest nadzorowana w celu zwalczania oszustw. Flirt podkreśla, że wybór interakcji z tą konkretną osobą będzie zależał wyłącznie od Twojego zdrowego rozsądku.

Flirt ma “podobną galerię”, która jest podobna do gry w ruletkę typu matching. Otrzymasz zdjęcie profilowe, które może Ci się spodobać, naciskając przycisk serca lub “X”, co oznacza, że nie jesteś zainteresowany. Na tej stronie możesz zobaczyć Polubienia, które wysłałeś, uczestników, których polubiłeś, a także udane mecze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here