Recenzja portalu randkowego Be2Od ponad 15 lat be2 zajmuje się dopasowywaniem randek dla pojedynczych osób na całym świecie za pośrednictwem swojej witryny randkowej. Założona w 2004 roku, ta niemiecka firma twierdzi, że jest jednym z wiodących serwisów randkowych w Europie. Od czasu premiery be2 rozszerzył się do 38 różnych krajów i twierdzi, że znalazł tysiące par za pośrednictwem swojej witryny randkowej.

Algorytm dopasowywania kojarzeń Be2

pozwala swoim członkom spotkać się ze swoim prawowitym rywalem. Jednak tylko użytkownicy Premium mogą uzyskać dostęp do podstawowych funkcji komunikacyjnych, takich jak czytanie i wysyłanie wiadomości. Wolni użytkownicy nie mogą nic zrobić na platformie randkowej, z wyjątkiem przeglądania swoich meczów, w których większość ma ocenzurowane twarze. Stąd powód, dla którego członkowie be2 są kuszeni, aby zapisać się do członkostwa Premium.

Przeczytaj naszą pełną recenzję be2 i dowiedz się, czy subskrypcja członkostwa Premium jest warta twoich pieniędzy.Większość członków be2 pochodzi z różnych krajów Europy. Członkowie tej witryny randkowej są zróżnicowani, jeśli chodzi o wiek i płeć. Ponieważ be2 jest serwisem randkowym dla kojarzeń, większość jego członków poważnie myśli o poszukiwaniu miłości i długotrwałych związków. Jednak wydaje się, że serwis randkowy ma tylko kilku aktywnych abonentów Premium ze względu na ogromną opłatę abonamentową Premium.

Niektóre źródła mówią, że be2

Niektóre źródła mówią, że be2ma ponad 30 milionów użytkowników na całym świecie. Jednak Strona główna be2 wyraźnie stwierdza, że serwis randkowy ma ponad 766 000 singli. Możliwym powodem tego może być wyczyszczenie witryny z bazy członków-usunięcie nieaktywnych i podejrzanych profili po opublikowaniu dziesiątek ich nieuczciwych sporów.Zanim zarejestrujesz się na konto na be2, musisz najpierw ujawnić swoją płeć i preferencje seksualne. Jeśli jesteś gejem, możesz wybrać tę samą płeć. Następnie musisz podać swój adres e-mail, aby zweryfikować konto i fakturować. Następnie przypisz nazwę użytkownika.

Po zatwierdzeniu nazwy użytkownika zostaniesz poproszony o odpowiedź na test osobowości. Test osobowości obejmuje pytania dotyczące twojej postaci, postrzegania różnych rzeczy i osobowości idealnego partnera. Na te pytania najczęściej odpowiadasz, wybierając, czy jesteś “bardziej taki czy inny” za pomocą numerowanej skali 1-5. Po ukończeniu testu osobowości be2 obliczy Twoje wyniki, które będą podstawą twoich rekomendacji meczowych.

Proces rejestracji nie kończy się na tym. Następnie musisz podać niektóre z Twoich danych osobowych na stronie randkowej. Należą do nich imię i nazwisko, Urodziny, miejsce zamieszkania, zawód, wykształcenie, dochód (nie ujawniany innym uczestnikom), religia, nawyki i niektóre szczegóły dotyczące twojej osobowości i wyglądu. Wszystkie pola muszą być wypełnione.

Po otrzymaniu sygnału Kontynuuj, be2 poprosi Cię o przesłanie zdjęcia profilowego. Masz możliwość rozmycia obrazu profilu, aby był wyświetlany tylko dla użytkowników Premium lub niektórych użytkowników, którym go wyświetlasz. Przesyłanie obrazu profilowego nie jest wymagane, ale jest wysoce zalecane.Będąc członkiem premium na be2, stajesz się niekontrolowany, jeśli chodzi o interakcje z innymi członkami serwisu randkowego. Możesz czytać i wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości do swoich meczów, a także dodawać je do listy ulubionych.

Niektóre źródła mówią, że be2Be2 ma dwa sposoby dobierania uczestników. Pierwszym z nich jest zalecenie zgodności oparte na kompatybilności. Be2 zapewnia listę zgodnych ofert dopasowania, która jest aktualizowana co 24 godziny. Każde zdanie ma znacznik (okrąg) i liczbę, która reprezentuje, jak bardzo jesteś zgodny z tym konkretnym dopasowaniem. Okrąg jest nakreślony na Zielono, który pokazuje, jak bardzo jesteś podobny, i na Czerwono, który pokazuje, jak bardzo Ty i ten mecz jesteście różni. Liczba wewnątrz tego kręgu jest twoją miarą zgodności. Im większa liczba, tym lepiej.

Innym podejściem do selekcji partnerów be2 jest “głosowanie obrazkami”.”Na prawym pasku bocznym strony mecze zobaczysz funkcję dopasowywania typu ruletki. Ekran pokazuje obraz potencjalnego dopasowania, a pod nim znajdują się dwa przyciski akcji: “X” i przycisk z podniesionym kciukiem. Naciśnięcie przycisku “kciuk w górę” wyśle podobieństwo do tego konkretnego użytkownika, a wybranie ” X ” automatycznie przeniesie Cię do następnego zdjęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here