Academic Singles – Recenzja i OpinieAcademic Singles to serwis randkowy, który ma na celu pomóc wykształconym ludziom odnaleźć się nawzajem. Znajduje się pod Be2 S. à.r. l., który działa również z Be2, C-Date i Lisa18.

Korzystając z naukowego systemu selekcji partnerów, opartego na rozległym teście osobowości, dobierasz tylko tych partnerów, którzy są z Tobą zgodni. Kwestionariusz określa twoje nastawienie, pragnienia, oczekiwania i opinie. Poprzez swoje odpowiedzi otrzymujesz analizę swojej osobowości i idealnego partnera.

Obecnie single akademickie mają 1 000 000 członków w Stanach Zjednoczonych. Czy warto próbować dla inteligentnych ludzi takich jak ty?

Single akademickie są wypełnione naukowcami i intelektualistami w Stanach Zjednoczonych.

Ponieważ docelową grupą demograficzną są osoby o wyższym poziomie wykształcenia i dochodów, większość członków grupy jest z oczywistych względów starsza.

Według statystyk większość członków (zarówno mężczyzn, jak i kobiet) ma od 35 do 54 lat. Rozkład płci wynosi 51% dla mężczyzn i 49% dla kobiet, co zapewnia naprawdę dobrą równowagę.

Single akademickie są wypełnione naukowcami i intelektualistami w Stanach Zjednoczonych.Informacje o koncie dostarczane przez singli akademickich są jednym z najbardziej szczegółowych, jakie widzieliśmy na stronie randkowej. Niestety, członkowie Rady mogą uznać to za uciążliwe, ponieważ tylko mniej niż 10% z nich wypełniło te szczegóły. Wielu użytkowników ma również Zdjęcie Seryjne jako symbol zastępczy dla swoich zdjęć profilowych, ponieważ nigdy nie przesłali własnego zdjęcia.Test osobowości jest dość obszerny i obejmuje wiele podstaw. Pytania obejmują rodzaj cech, które masz i atrybuty, których chcesz użyć w meczu. Jako serwis randkowy, który służy naukowcom i intelektualistom, żadne z pytań dotyczących testu osobowości nie wydaje się tego odzwierciedlać. Jedynymi obszarami związanymi z Akademią wydają się być tylko zawody i edukacja.

Po przesłaniu zdjęcia na wyświetlacz (maksymalnie 5 zdjęć) możesz zaznaczyć pole wyboru, aby inni użytkownicy mogli zobaczyć Twoje zdjęcie. Jeśli tego nie zrobisz, twoje zdjęcie będzie wyglądało na rozmyte dla Twoich meczów i będzie pokazywane tylko tym, do których dajesz dostęp. Dane Twojego konta nie są wymagane podczas rejestracji; możesz je później zmienić po utworzeniu konta.

Aby urozmaicić swoją grę, Academic Singles daje Ci możliwość wybrania wcześniej napisanej wiadomości, która zostanie wysłana do wybranych uczestników (którzy, jak zakładamy, są twoimi meczami). Istnieje 12 pytań, które można wybrać. Niektóre z najciekawszych z nich są:

Cześć! Gdybyśmy spotkali się w barze, co by się stało?

Cześć, jestem ciekawy! Jaka jest Twoja odpowiedź na to pytanie: “czerpię z tego największą przyjemność…”
Witam! Gdybyś mógł żyć w dowolnym miejscu na świecie, dokąd byś poszedł i dlaczego?
Cześć! Co sprawia, że się śmiejesz? Zaskocz mnie!
Powiesz mi sekret, którego nikomu nie powiedziałeś?
Po wybraniu pytania ta wiadomość pojawi się w skrzynkach odbiorczych osób wybranych przez singli akademickich. Mogą zdecydować, czy odpowiedzieć na to pytanie, czy nie.Możesz połączyć się ze swoimi meczami, przechodząc do ich profili i klikając ikonę czatu. Jak wspomniano w powyższym procesie rejestracji, możesz wybrać wcześniej napisane pytanie, które zostanie wysłane masowo na twoje mecze. Następnie możesz wybrać jedną z odpowiedzi i zacząć rozmawiać z kimś, kogo lubisz. Nawet jeśli już regularnie rozmawiasz z kimś, nadal możesz zdecydować się na anonimowość. Otrzymasz ostatnie słowo, gdy twoje mecze zobaczą twoje zdjęcie.

Cześć! Gdybyśmy spotkali się w barze, co by się stało?Po ustawieniu kryteriów wyszukiwania (które można modyfikować i zapisywać w dowolnym momencie), musisz poczekać 24 godziny, zanim twoje nowe mecze zostaną dostarczone do ciebie. Tylko kilku użytkowników zostanie dodanych do istniejącej listy dopasowań, ponieważ ich proces dopasowywania zależy od tego, ile osób zarejestrowało się ostatnio. Zawodnicy z darmowymi kontami mogą wysyłać jedną bezpłatną wiadomość na każdy mecz. Gdy coś otrzymasz, cała wiadomość zostanie zamazana. Tylko użytkownicy Premium (i kobiety) mogą czytać swoje wiadomości i wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości.Profile mogą być niezwykle szczegółowe. Poza podstawami istnieją sekcje, w których możesz wskazać jedzenie, które kochasz, święta, które lubisz, sport, który lubisz, filmy i programy telewizyjne, wypoczynek i wiele innych. W nich można wybrać jedną z różnych opcji i ocenić je w skali 6-gwiazdkowej. Na przykład wśród potraw, które lubisz, możesz włączyć kuchnię japońską i dać jej cztery gwiazdki.

Test osobowości służy nie tylko do znalezienia pary. Twoje odpowiedzi są również analizowane, aby dać ci swój profil osobowości. Twój profil osobowości polega na ocenie twoich cech. Pokazuje, gdzie stoisz na skali, która łączy różne cechy osobowości, takie jak:

Racjonalność a emocjonalność
Tradycje a Innowacje
Odległość a przywiązanie
Obserwacja a uczucie
Oto przykładowa analiza obserwowana w porównaniu z uczuciem:

Zrównoważony, z tendencją do obserwacji

Polegasz na natychmiastowych namacalnych rzeczach, które już udowodniły swoją wartość. Unikasz hipotetycznych procedur i wolisz polegać na zdrowym rozsądku. Ludzie z silną skłonnością do poznawczego postrzegania postrzegają fakty i szczegóły otaczającego świata, sposób, w jaki przedstawia je rzeczywistość. Osoba odczuwająca woli radzić sobie z korelacjami, pomysłami i skojarzeniami, które są bardziej intuicyjne niż oczywiste.

Kiedy odwiedzisz konto partnera, zobaczysz, że jego profil osobowości kontrastuje z twoim. To daje Ci numer kompatybilności. Żadna wyraźna skala nie wspomina o tym, co może być najniższą lub najwyższą liczbą, ale wydaje się, że średnia jest gdzieś powyżej 100.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here